Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, Przyjaciele Szkoły!

Kontynuujemy zbiórkę makulatury (gazety, czasopisma, katalogi, foldery, tektura i opakowania tekturowe).

Makulaturę, zapakowaną w paczkę podpisaną (kartka z symbolem klasy – np. 1a), można złożyć pod wiatą na parkingu szkolnym lub przekazać Panu woźnemu.

Zbiórka potrwa od poniedziałku 15 maja do środy 17 maja.

Dla klasy, która uzbiera najwięcej makulatury ufunduję nagrodę niespodziankę

W przypadku większej ilości makulatury istnieje możliwość odbioru bezpośrednio z domu. W takim przypadku, informację o ilości makulatury wraz z numerem telefonu proszę zostawić w sekretariacie, na portierni lub przesłać za pośrednictwem dziennika.

Zachęcam Was do udziału w zbiórce, zaangażujcie proszę rodzinę, sąsiadów, znajomych!
Dziękuję Wam za dotychczasowy udział w akcji.
Serdecznie dziękuję po raz kolejny Rodzicom, którzy chcą pozostać anonimowi, za organizację bezpłatnego transportu makulatury.

Przypominam, że dochód z akcji będzie przeznaczony na potrzeby Szkoły, a szczególnie na zakup papieru ksero.

Bożena Murek
dyrektor Szkoły