Z wielkim rozmachem obchodzono w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Tańca w dniu 28 IV 2017r.
Podczas pokazów artystycznych swoje talenty taneczne zaprezentowali uczniowie klas od I do VI.
Szkolna publiczność przyjęła swych tancerzy-artystów z ogromnym aplauzem.
Kilka występów porwało publiczność do wspólnego śpiewu i tańca. Jak wielkim zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane na sali gimnastycznej pokazy taneczne, niech świadczy potwierdzona informacja o masowym spóźnianiu się uczniów na stołówkę szkolną. Roztańczeni i rozśpiewani uczniowie zapominali o przyziemnych sprawach (smacznym obiedzie), a swą duszę karmili dużą dawką energetyzującego tańca i śpiewu.

W tym roku obchody Międzynarodowego Dnia Tańca zorganizowali i przygotowali nauczyciele: Grażyna Dudkowska - Michnik i Piotr Bibiela. Nad sprzętem nagłaśniającym i odtwarzającym czuwał Krzysztof Jędrasik