W imieniu Pana Wojciecha Żywczoka – dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu zapraszam zainteresowanych rodziców na organizowane w dniach od 22 maja do 29 maja przez Poradnię „X Bytomskie Spotkania Edukacyjno-Wychowawcze”.
W ramach „Spotkań” w dniu 23 maja odbędzie się konferencja miejska, a od 22 maja do 29 maja będą prowadzone warsztaty dotyczące pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, kartę zgłoszenia udziału w konferencji i spotkaniach szkoleniowo-warsztatowych należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 maja. Zgłoszeń można także dokonać do dnia 17 maja telefonicznie 32 2819405 w godzinach 14.00-18.00.

Do pobrania:
Harmonogram i tematyka warsztatów