Ze sprzedaży makulatury zbieranej od 2 do 6 października uzyskaliśmy 657,50zł.

Największą ilość makulatury 693kg zebrała klasa VIIb i to dla jej uczniów zostanie zorganizowana Noc w szkole. Decyzją organizatora zbiórki, Noc w szkole zostanie zorganizowana także dla uczniów klasy VIa, którzy uplasowali się na drugim miejscu w ilości zebranej makulatury – 298kg i ponadto szczególnie aktywnie włączyli się w promocję zbiórki – wykonali bardzo oryginalne plakaty promujące akcję. Wśród uczniów klas 1-3 największą ilość makulatury 35kg zebrali uczniowie klasy 1b - dla nich wychowawczyni przygotuje nagrodę niespodziankę.

Szczegółowe zestawienie wyników zbiórki w poszczególnych klasach znajduje się u p. Danuty Różyckiej.

Dziękuję Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Pracownikom naszej Szkoły, którzy wzięli udział w tej edycji zbiórki makulatury i zapraszam do udziału w kolejnych edycjach akcji.

Serdecznie dziękuję po raz kolejny Rodzicom, którzy chcą pozostać anonimowi, za organizację bezpłatnego transportu makulatury.