Święto Edukacji Narodowej to radosna uroczystość dla całej społeczności szkolnej.
16 października były życzenia, laurki, kwiaty od uczniów oraz "słodki kącik"od Rady Rodziców.
Była także oczywiście akademia. Satyryczne przedstawienie " O nauczycielach dla nauczycieli" przygotowała klasa VIa pod kierunkiem wychowawcy Krzysztofa Woźniaka oraz duuuuży zespół wokalny złożony z uczniów klas V-VII. Uczniowie przedstawili życie nauczyciela jako pasmo niekończących się problemów, zmartwień i trosk. Całe szczęście w prawdziwym życiu, w codziennej pracy, nauczyciele, mimo wszystko, zachowują poczucie humoru, optymizm i entuzjazm...i niech tak będzie zawsze.
Wszystkim pracownikom naszej szkoły składamy najlepsze życzenia z okazji Święta!