Informuję, że 19 grudnia, na zlecenie Kuratorium Oświaty w Katowicach i Państwowego Instytutu Badawczego z siedzibą w Warszawie, zostanie przeprowadzone badanie ankietowe dotyczące korzystania z nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych przez uczniów klas VI i VII szkół podstawowych z terenu województwa śląskiego.
Do próby badawczej wylosowano 10% szkół podstawowych publicznych, tj. 130 szkół podstawowych, w których zostaną przeprowadzone badania. Wśród wylosowanych grup znaleźli się uczniowie klasy VI naszej szkoły.
Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą przedstawiane w zestawieniu zbiorczym dla całego województwa śląskiego. Badanie przeprowadzi pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bytomiu.
Rodziców uczniów klasy 6a, którzy nie wyrażają zgody na udział dziecka w badaniu, proszę o pisemną informację o braku zgody na udział dziecka w badaniu w terminie do 18 grudnia.

Bożena Murek
dyrektor Szkoły