3 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Program artystyczny na tegoroczną akademię przygotowała klasa 5c, pod opieką wychowawczyni Pani Aleksandry Turowskiej. O oprawę muzyczną zadbał Pan Krzysztof Jędrasik, który akompaniował wykonawcom piosenek na klawiszach. Panu Krzysztofowi towarzyszyli: Oliwia Mrącz – gitara i Kacper Nowak - perkusja. Po zakończeniu części artystycznej występujący otrzymali gromkie brawa. Następnie Pani Dyrektor Bożena Murek witała z radością zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników aio Szkoły, szczególnie zaś powitała uczniów klas pierwszych i Ich rodziców, dokonała uroczystego pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły. Po akademii uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych. Dziękujemy artystom i Ich nauczycielom za przygotowanie akademii. Życzymy Wszystkim udanego roku szkolnego 2018/2019.