5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.
Z tej okazji 26 listopada organizujemy w Naszej Szkole akcję charytatywną sprzedaży wytworów pracy chętnych do udziału w akcji uczniów lub uczniów i rodziców oraz nauczycieli.

26 listopada należy przynieść do sprzedaży wytwór/wytwory swojej pracy, takie jak: ręcznie robioną biżuterię, ozdoby świąteczne, kartki świąteczne, ciasta i inne. Swoje prace należy wycenić. Należy przygotować także kartkę z informacją na jaką organizację charytatywną i jaki konkretnie cel charytatywny darczyńca chce przeznaczyć uzyskane ze sprzedaży pieniądze. Na zakończenie akcji z wszystkich kartek zostanie wylosowana jedna i wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na jeden wspólny cel wskazany na wylosowanej kartce.
Sprzedaż będzie prowadzona podczas przerw po 3 i 4 lekcji.
Chętni do udziału w akcji składają deklarację do piątku 23 listopada wychowawcom klas I-III i p. D. Różyckiej - uczniowie klas IV-VIII.
Wszystkich zachęcamy do udziału w akcji, do sprzedawania i/lub kupowania.

"Pomagać komu możemy, to nasza odpowiedzialność.
Korzystać z pomocy innych, to nasza nadzieja."
George Vann