3 kwietnia reprezentacja uczniów Naszej Szkoły w składzie: Magdalena Rówińska, Maja Płaszczymąka, Oliwia Mrącz, Martyna Kogut, Agata Szaflik oraz Jakub Samoszuk – wszyscy z klasy 8a, wzięła udział w Mistrzostwach Bytomia w Pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Na dystansie 100m stylem zmiennym I miejsce zajęła Magdalena Rówińska, a na dystansie 50m stylem dowolnym Maja Płaszczymąka zajęła III miejsce. Pozostali uczniowie uplasowali się poza podium. Szkoła w klasyfikacji generalnej zajęła w kategorii dziewcząt V miejsce, a w kategorii chłopców VI miejsce.
Szkolnym pływakom, uczestnikom Mistrzostw, serdecznie dziękujemy za reprezentowanie Szkoły, gratulujemy wyników i życzymy wielu sportowych sukcesów!