8 czerwca piłkarska drużyna z klasy 2a w składzie: Maja Gaczyk, Piotr Bachorz, Michał Deja, Mateusz Kraśnicki, Kamil Kraśnicki, Mikołaj Michałowski, Filip Stępowski reprezentowała Naszą Szkołę w turnieju Orzełki 2019 zorganizowanym przez Stowarzyszenie Niezależni we współpracy GKS Rozbark.
Z radością informuję, że Nasza Drużyna zajęła III miejsce w Turnieju.

Maja, Piotrek, Michał, Mateusz, Kamil, Mikołaj i Filip stanowili zgraną drużynę, zaangażowaną w uzyskanie jak najlepszego wyniku. Wracali do domu z dyplomami oraz medalami za udział w Turnieju. Puchar za zajęcie III miejsca z dumą przekazali do szkolnej gabloty z pucharami.
Uczniom dopingowali i służyli fachowymi radami rodzice i babcia.
Dziękuję uczniom za reprezentowanie Szkoły, rodzicom i babci za pomoc w trakcie Turnieju. Dziękuję także organizatorom za dobrą organizację Turnieju, fajną atmosferę, za poczęstunek i napoje dla dzieciaków! Gratuluję sukcesu!

Bożena Murek