Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

sytuacja w której wszyscy się znaleźliśmy postawiła świat wielu z nas na głowie, sporo się pozmieniało i wszystkich kosztuje to ogrom wysiłku. Są jednak wśród nas ludzie, którzy robią szczególnie dużo po to, żeby było nam łatwiej przetrwać ten trudny czas.
Z pewnością są to lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i o nich na pewno pamiętamy. Chciałybyśmy jednak zwrócić Waszą uwagę na tych, o których być może w pierwszej chwili nie myślimy, a którzy bardzo się starają, żeby nasze życie wyglądało jak dawniej.
O kim mowa? W pierwszej kolejności o Waszych Rodzicach! Na pewno nie jest im teraz łatwo ponieważ macie więcej nauki w domu a wielu z nich nadal musi pracować często w trudniejszych niż zwykle warunkach.
Nauczyciele! Oni również bardzo się starają, żebyście mogli nadal się uczyć i zdobywać wiedzę, a nie jest łatwo przekazać Wam wszystko co byśmy chcieli nie widząc Was wszystkich w klasie.
Kto jeszcze? Może pani ekspedientka, listonosz, kierowca autobusu, strażak, policjant...?
Chciałybyśmy zaproponować Wam udział w naszym szkolnym projekcie "DZIĘKUJEMY"
Na początek zastanówcie się komu szczególnie chcecie podziękować i za co.
Następnie przygotujcie króciutkie podziękowanie w dowolnej formie. Może to być plakat, obrazek, laurka. Jeżeli czujecie się na siłach i Wasi rodzice wyrażą zgodę możecie nagrać piosenkę lub krótki filmik (do 3 minut), na którym mówicie DZIĘKUJĘ - możecie dodać komu i za co.

Zdjęcia, skany gotowych prac, prace w formacie PDF, pliki dźwiękowe lub filmiki wysyłajcie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace prosimy nadsyłać do 15 maja 2020 r.
Wszystko co do nas wyślecie zostanie opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły.

Możecie się z nami kontaktować poprzez Librusa lub adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy Was gorąco do włączenia się w nasz wspólny projekt.

Pozdrawiamy Was serdecznie i czekamy na Wasze prace.

Panie:
Agnieszka Odziomek