Celem poprawy bezpieczeństwa przy odbieraniu dzieci ze świetlicy szkolnej wprowadzamy od 1 kwietnia 2016r. identyfikatory dla osób upoważnionych.

Prosimy rodziców/prawnych opiekunów dzieci o odbiór identyfikatorów w sekretariacie Szkoły w dniach 30, 31 marca. Odbiór identyfikatorów należy poświadczyć podpisem. Identyfikator będzie obowiązywał przez cały okres korzystania dziecka ze świetlicy. W przypadku cofnięcia upoważnienia, należy zwrócić identyfikator kierownikowi świetlicy. O zgubieniu identyfikatora należy poinformować kierownika świetlicy.

Od 1 kwietnia osoba odbierająca dziecko ze świetlicy okazuje identyfikator pracownikowi pełniącemu dyżur na portierni i oczekuje na dziecko w okolicy portierni.

article sep