NAUCZYCIELE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018




wychowawcy


Wychowawcy:
Klasy 1:
• Katarzyna Nowakowska
• Teresa Galińska

Klasa 2:
• Ewa Kościecha

Klasy 3:
• Katarzyna Jennek-Okręglicka
• Ilona Mila
• Małgorzata Krawczyk

Klasy 4:
• Monika Janik-Duda
• Dorota Pawlus
• Aleksandra Turowska

Klasy 5:
• Joanna Nawrocka
• Joanna Szczepanik

Klasa 6:
• Krzysztof Woźniak

Klasy 7:
• Agnieszka Odziomek
• Danuta Różycka
• Piotr Bibiela
________________________________________
Język polski:
• Małgorzata Grossmann
• Joanna Szczepanik
• Milena Dudzik
________________________________________
Język angielski:
• Anna Gałach
• Joanna Nawrocka
________________________________________
Język niemiecki; Język mniejszości narodowej niemiecki; Historia i kultura mniejszości narodowej niemieckiej:
• Barbara Kudzia
________________________________________
Historia:
• Halina Ciszewicz-Kołodziej
________________________________________
Matematyka:
• Bożena Murek
• Aleksandra Turowska
• Irena Szewczyk
________________________________________
Przyroda:
• Danuta Różycka
• Ewa Kościecha
________________________________________
Biologia; geografia; wychowanie do życia w rodzinie:
• Danuta Rózycka
________________________________________
Chemia:
• Katarzyna Cembrzyńska
________________________________________
Zajęcia komputerowe/informatyka; fizyka:
• Monika Janik-Duda
________________________________________
Zajęcia techniczne/technika:
• Bożena Winszczyk
________________________________________
Muzyka:
• Piotr Bibiela
________________________________________
Plastyka:
• Piotr Bibiela
________________________________________
Zajęcia techniczne/technika:
• Bożena Winszczyk
________________________________________
Wychowanie fizyczne:
• Dorota Pawlus
• Krzysztof Woźniak
________________________________________
Religia:
• Anna Bogacka
• ks. Łukasz Kwiecinski
________________________________________
Etyka:
• Teresa Galińska
• Halina Ciszewicz-Kołodziej
________________________________________
Kierownik świetlicy szkolnej:
• Joanna Górska-Stasiak
Wychowawcy świetlicy:
• Anna Bogacka
• Halina Ciszewicz-Kołodziej
• Iwona Krasowska
• Małgorzata Krawczyk
• Ilona Mila
• Barbara Sadłos
________________________________________
Pedagog:
• Agnieszka Odziomek
________________________________________
Logopeda:
• Marzena Wiatrz
________________________________________
Bibliotekarz:
• Krzysztof Jędrasik

JADŁOSPIS

jadlospis12

PLAN LEKCJI

planlekcjizdjecie

BIP

bip

facebook

facebook 76536 640

Teatr Rozbark

teatrrozbark

Biblioteka Pedagogiczna

logo