Projekt „Lepsza Szkoła” to projekt realizowany od kilka lat we współpracy z Gdańskim Wydawnictwem Oświatowym. Projekt ma na celu obiektywną ocenę postępów uczniów z matematyki. W ramach tego projektu realizujemy dwa programy: Sesje z plusem i Próbny sprawdzian.

Uczniowie klas IV-VI trzykrotnie w ciągu roku szkolnego rozwiązują standaryzowane testy diagnozujące, a uczniowie klas szóstych piszą próbny sprawdzian. Po wprowadzeniu wyników na stronie koordynatora projektu otrzymujemy analizę wyników, którą możemy porównać z wynikami uczniów z całej Polski. Dzięki temu dokonujemy ewaluacji naszych działań, wiemy które treści podstawy programowej sprawiają uczniom trudności i dostosowujemy metody nauczania do potrzeb uczniów.

Szkolnym koordynatorem projektu „Lepsza Szkoła” jest pani Aleksandra Turowska.

article sep