Od wielu lat nasza szkoła uczestniczy w Programie edukacji antynikotynowej dla uczniów klas I-III szkół podstawowych „Nie pal przy mnie, proszę” inicjowanym przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Program ma charakter profilaktyczny, ale przede wszystkim ma na celu wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy oraz uporządkowanie i poszerzenie informacji na temat zdrowia, kształtowanie u dzieci odpowiedzialności za własne zdrowie, uświadomienie uczniom, że palenie tytoniu jest szkodliwe dla zdrowia oraz uwrażliwienie ich na szkodliwe oddziaływanie dymu papierosowego związane z biernym paleniem.

article sep

JADŁOSPIS

jadlospis12

PLAN LEKCJI

planlekcjizdjecie

BIP

bip

facebook

facebook 76536 640

Teatr Rozbark

teatrrozbark

Biblioteka Pedagogiczna

logo