Rok szkolny 2015/2016 to kolejny rok zbiórki plastikowych nakrętek. Od września bierzemy udział w II edycji akcji "Nakręcamy pomoc", która dedykowana jest czteroletniej Zosi Iglar z Lędzin (woj.śląskie).

Mamy jeden cel: wspólne zbieranie plastikowych nakrętek z butelek po napojach, kawie, chemii gospodarczej, a dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na powrót do zdrowia małej Zosi, która w wieku dwóch lat podczas zabawy na podwórku potknęła się i wpadła do paleniska. Doznała 15% poparzenia ciała II i III stopnia. Pomimo kilku operacji czeka ją intensywna rehabilitacja, jej dłonie i paluszki są przykurczone i nie są w pełni sprawne. Potrzebne są finanse na zakup artykułów medycznych, leków, maści i opatrunków oraz opłacenie leczenia.

Organizatorem akcji jest Fundacja Stonoga.

article sep

JADŁOSPIS

jadlospis12

PLAN LEKCJI

planlekcjizdjecie

BIP

bip

facebook

facebook 76536 640

Teatr Rozbark

teatrrozbark

Biblioteka Pedagogiczna

logo