1 czerwca w sali świetlicy szkolnej swoje zdolności wokalne zaprezentowało sześć wokalistek wyłonionych spośród 12 uczestniczek eliminacji, które odbyły się 25 maja.

Występy finałowe naszych uczennic poprzedził występ beatboksera MatLu, który zaprezentował widowni nie lada sztukę rytmicznego tworzenia dźwięków za pomocą narządów mowy – ust, języka, krtani, gardła czy przepony. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.
Po niezwykłym wstępie, wysłuchaliśmy występów finałowych. Dziewczęta przygotowały piosenki z repertuaru: Cleo, Edyty Górniak, Patty, Michała Szpaka, Leonarda Cohena, zespołu Enej.

Jury przyznało:
I miejsce Magdalenie Barlik z klasy Va
II miejsce Paulinie Piłat z klasy VIa
III miejsce Darii Kubas z klasy Va
oraz 3 wyróżnienia dla Wiktorii Ozimek z klasy Ia, Oliwii Marczykiewicz z klasy IIb, Donaty Uliczki z klasy IVa.
Konkurs przygotowali i zrealizowali: pani Agnieszka Kurowska i pan Krzysztof Jędrasik.

Dziękujemy i gratulujemy uczestniczkom oraz pomysłodawcom!