1. Kartę zapisu do świetlicy oraz deklarację korzystania ze stołówki należy składać corocznie, niezależnie od tego, czy dziecko korzystało ze świetlicy bądź z obiadów w minionym roku szkolnym.

2. Zapisu dziecka do świetlicy i na obiady ( wypełnienie karty zapisu bądź deklaracji ) można dokonać od 20 czerwca do 20 sierpnia

3. Stosowne dokumenty można pobrać ze strony internetowej szkoły w zakładce DOKUMENTY lub w sekretariacie.

4. Wypełnione dokumenty można wysłać na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Można również oddać w sekretariacie.

5. Lista dzieci zakwalifikowanych do świetlicy w roku szkolnym 2022 / 2023 zostanie wywieszona 2 września.

6. Kwota odpłatności za obiady we wrześniu zostanie Państwu podana po uzyskaniu wytycznych z Urzędu Miejskiego oraz Wydziału Edukacji ( stawka żywieniowa ).
Informacji takich można oczekiwać pod koniec sierpnia i dlatego termin płatności zostanie wydłużony.