W imieniu Komendy Bytomskiego Hufca ZHP serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III na drugie spotkanie, które odbędzie się
w piątek 15 kwietnia w godzinach 16.00 – 17.30
Na dzieci czekają kolejne fajne zabawy, a wkrótce i przygody.

Telefon kontaktowy dh. Anna Kardas 530-326-592, dh. Jakub Prus 573 -482- 218

Staraniem Komendy Bytomskiego Hufca ZHP w Szkole powstaje gromada zuchowa. Na zbiórkach poprzez dobrą zabawę, głównie na świeżym powietrzu, zabawę w coś lub kogoś, zdobywanie sprawności i stopni zuchowych realizujemy cele wychowawcze zawarte w rocznym planie pracy, obietnicy i prawie zucha. Poza zbiórkami organizujemy również wycieczki i imprezy całodniowe, bierzemy udział w zabawach i spotkaniach z innymi gromadami zuchowymi, jeździmy na wycieczki. Podczas wakacji organizujemy dwutygodniową kolonię zuchową, a w czasie ferii zimowych tygodniowe zimowisko.
Na najbliższym spotkaniu tj. w piątek 15.04.br. ustalony zostanie ostateczny termin spotkań. Zbiórki zuchowe trwać będą 1 – 2 godziny.

By dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach konieczna jest pisemna zgoda rodziców. Druki zostaną udostępnione rodzicom na trzecim spotkaniu.